|
|
|
Prijzen & Classificatie
Max. aantal personen dat wij kunnen herbergen: 40 Personen
Classificatie van het huis:
|
|
|
|
Uitrusting van de kamers
Aanbiedingen in dit huis en in de nabije omgeving
Beleven en ontspannen
Eten & drinken
Dienstverlening van het huis
Ligging en omgeving
10 km Verwijderd.
70 km Verwijderd.
ist die A 5/3 .
30 m Verwijderd.
5 20 m Verwijderd.
Beurs 50 km
Verwijderd.
|
|
|
Reisdoel:
Duur:
| Categorie:
Prijzen:
Euro
|
|
|
Unser Blockhaus

| Esszimmer

| Wohnzimmer

|
Schlafzimmer

|
| |
|
Locatie
Hüttenthal ligt aan de Fachwerkstrasse, in het hart van het romantische Odenwald, tussen Frankfurt en Heidelberg. Dit is sprookjesland bij uitstek: Doornroosje zou in de bossen van het Odenwald verdwaald zijn en hier in de Sababurg, haar 100-jarige slaap begonnen zijn. Liefhebbers van de typisch Duitse vakwerkhuizen kunnen in eeuwenoude stadjes als Eberbach en Michelstadt hun hart ophalen. U bewoont dit nieuwe, vrijstaande huis op het terrein van de boerderij van de eigenaar. Aan de achterzijde van de woning heeft u een heerlijk uitzicht over de bosrand. U woont hier op minder dan 1 km van een overdekt en een openlucht zwembad en van een klein recreatiemeer.
Uw Woning
75 m². Entree in hal, woonkamer met comfortabele zithoek, eethoek en kinderstoel. Open keuken met 4 kookplaten, magnetron, afwasmachine, oven en espressoapparaat. 2 Luxe badkamers met elk een douchecabine, wastafel, toilet en o.a. föhn. 1e Etage: overloop met canapé (tevens 1 tweepers. bed). Slaapkamer met 1 tweepers. bed, 1 éénpers. bed, kinderbed en ktv; 2e slaapkamer met 1 stapelbed. 2 Balkonterrasjes met zitje en zitschommel. Voor de deur terras met zitje en barbecue. Rondom ruimte om te spelen en te rennen.
Extras
Vakantie op de boerderij! U woont hier op het terrein van een gezellige vakantieboerderij met o.a. kleine dieren, gezellige grillavonden en een echte hooiberg waarin ook overnacht kan worden! Uw kinderen mogen dat ook best een nachtje proberen. Visvijver om de hoek, tevens is een manege in de buurt waar u kunt paardrijden. Bij de eigenaar kunt u een wasje draaien (tegen betaling). Of u maak een afspraak met de homeopaat die u in de woning met een uitgebreid wellness-programma kan verwennen. Ontspannende massages kunnen ter plaatse geregeld worden. Vraag hiernaar bij de eigenaresse.
Bijzonderheden
Let op: dit is een niet-roken woning.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hartelijk welkom 64756 Mossautal |
|
|
|
Odenwald-Bergstraße |
District: Odenwaldkreis | Verbandsgemeinde: Odenwald
|
|
| |
|
Vakantie
in de vakantieregio
Odenwald-Bergstraße |
|
|
|
|
| Overnachtingsmogelijkheid | | |
| | |
|
|
|
| |
|
Daumsmühle Ferienbauernhof Vesperstube & Biergarten
biergarten, vakantiewoningen, restaurants, Logeerboerderij in 64756 Mossautal
|
Hotel Gassbachtal NibelungenCafé
appartements, cafés, ijssalon, restaurants, hotels, in 64689 Grasellenbach
|
Gasthof Pension Zum Ross
vakantiewoningen, restaurants, pensions in 64756 Mossautal
|
| |
|
|
|
| Vakantieplekjes in de buurt van
5 km
|
|
|
|
|
|
|